Menu

Edmundas Kučinskas tęsia šventinių koncertų seriją

kucinskasŠešiadešimtmetį trankiai su fejerverkais didžiosiose arenose paminėjęs Edmundas Kučinskas tęsia šventinių koncertų seriją ir su grupe planuoja pasirodymus mažesnėse salėse.

„Mano klausytojai, kaip ir aš, jau ne jaunuoliai. Čia jaunimui nėra sunku sėsti į mašiną ir atrūkti iki koncerto šimtą kilometrų, o vyresni žmonės sėslesni. Jiems sunkiau iš namų į kitą miestą išsiruošti. Todėl žinau, kad daug mano gerbėjų iš mažesnių miestelių iki koncertų arenose taip ir neatvyko. Todėl dabar aš atvykstu pas juos, - sakė ponas Edmundas, gaunantis daug laiškų su prašymais aplankyti ne tik didmiesčius.

Tačiau didmiesčių gerbėjai irgi neliks nuskriausti – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje vėl planuojami koncertai, tik šį kartą ne arenose, o mažesnėse salėse.

Dainininkas pažada savo gerbėjams puikią nuotaiką ir garsiausias savo dainas. „Arenos turi didingumo, bet mažesnėse salėse su publika jaučiu glaudesnį ryšį. Pasikalbėsim, pajuokausim ir padainuosim“, - sako dainininkas ir prisipažįsta, kad kasdien dėkoja likimui, už galimybę matyti publikos akis. „Mano gyvenimas buvo vingiuotas, galėjo viskas ne taip palankiai susiklostyti. Bet patyręs juodų dienų, labiau ėmiau vertinti tai, ką turiu. Žmonės jaučia, kad aš jiems dainuoju iš visos širdies, neapgaudinėju, neapsimetu. Gal ir ne visiems patinka mano būdas, bet yra daug tokių, kurie priima mane tokį, koks esu. Jiems žemai lenkiuosi ir laukiu koncertuose“, - sakė E.Kučinskas.

Koncertuose skambės populiariausi kūriniai: “Laimės žiburys”, “Meilės laiptai”, “Lai, lai angelai”, “Už tuos, kurie...”, “Prakalbink man širdį”, “Baladė apie medžius”, “Kai manęs nebebus”, “Langas”, “Už strazdo giesmę” ir daug kitų, o taip pat dainos iš naujausio E.Kučinsko albumo.